Omgaan met Draken

Gebaseerd op onderzoek van Jeanne Bakker en beschreven in de bestseller ‘Omgaan met Draken’ leer je in deze training welke Draken er zijn, hoe je ze herkent en hoe je er mee omgaat. Onze Augmented Reality app verbaast en inspireert om op zelf onderzoek te gaan. Anderen beïnvloeden is nu een stuk makkelijker.

51%

Minder klachten

7%

NPS groei wereldwijd

217%

Hogere verkoopcijfers


Mogelijkheden

Of je een keynote wilt, een workshop of een hele training, onze Omgaan met Draken filosofie combineert de hilariteit van het dagelijkse omgaan met elkaar met de wetenschap.

Iedereen heeft wel iemand in zijn omgeving die zich als een Draak gedraagt. Een vervelend, narrig en, vooral, irritant persoon. Iemand bij wie de haren in je nek rechtovereind gaan staan, zodra je zijn stem hoort. Hoe ga je hiermee om? Vermijd je de persoon zo veel mogelijk? En wat doe je als het om je baas gaat? Of de collega met wie je veel samenwerkt? Of je grootste klant? Deze Draak kun je niet vermijden. Er is dan nog maar één oplossing: je moet de Draak temmen.

Gelukkig is er nu een gids die je stap voor stap helpt bij dit avontuur: gebaseerd op de bestseller van Jeanne Bakker, waarvan al meer dan 10.000 exemplaren zijn verkocht. Het boek biedt niet alleen inzicht en praktische tips, maar is nu ook verrijkt met een innovatieve augmented reality online quiz. Deze interactieve ervaring helpt je te ontdekken welke Draak jij zelf bent en geeft je de tools om de maskers van de Draken in je omgeving te herkennen en te ontrafelen.


NB: Bij Brain Bakery werken we met één opdrachtgever per branche, omdat we geloven dat we organisaties echt meetbaar kunnen versterken. Maar de 'Omgaan met Draken'-training is hierop een uitzondering – deze is voor iedereen beschikbaar.

Klaar voor iets nieuws?

Stop boring learning

Of je nu een vraag, een opmerking of een verzoek om te sparren hebt, ons team staat klaar om je te helpen. Je kunt contact met ons opnemen en een gesprek plannen via telefoon, e-mail of het online formulier op onze website.
01

Neem contact op

Stuur ons je vraag.
02

opleidingskundige intake

Een opleidingskundige neemt je vraagstuk door en komt met een advies.
03

ontwerp leeractiviteit

We maken een ontwerp voor jouw leervraagstuk.
volg ons

Train de trainer

Jaartraject 2025 - 2026

Dit traject start op 25 september 2025.
De 12 data voor dit traject:
25
Sept
2025
26
Sept
2025
31
Okt
2025
20
nov
2025
21
nov
2025
12
dec
2025
29
jan
2026
30
jan
2026
13
feb
2026
13
maart
2026
16
april
2026
17
april
2026

Train de trainer

Jaartraject 2026

Dit traject is open voor inschrijving en start op 5 februari 2026.
De 12 data voor dit traject:
05
Feb
2026
06
feb
2026
06
maart
2026
26
maart
2026
27
maart
2026
24
april
2026
04
juni
2026
05
juni
2026
26
juni
2026
11
sept
2026
08
okt
2026
09
okt
2026

Train de trainer

Inschrijven voor traject

Vul de onderstaande gegevens in dan nemen we contact op voor een gesprek met Jeanne om te kijken of de training echt bij je past.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
No items found.

benieuwd wat we voor

jou kunnen betekenen?

Maak een afspraak met ons en we kijken naar de mogelijkheden!